Kişiye Özel Ürünler

OLUŞUM

Gıdaların yanlış seçilmesi sonucu insan vücudu gerekli besinleri alamamakta, buna bağlı olarak metabolizma dengesizliği ve hormon yetersizlikleri görülmektedir. Günümüzde gıdalar, genellikle, yeterli miktarda protein, bitkisel yağ, vitamin ve mineral içermeyen basit karbonhidratlardan oluşuyor.
Bu beslenme şekli, insülin üretimini arttırarak metabolizmamıza, hormonlarımıza, vücudumuza, kilo dengemize ve sağlığımıza zarar veriyor.
Bu sorunun çözümü için yaklaşık 20 yıldır "sağlıklı beslenme" konusuyla uğraşan doktorlar, bilim adamları ve mühensilerin desteğiyle özel bir program geliştirilmiştir.
Bu programa başvuran kişilere, labaratuar değerlerine göre özel bir beslenme programı hazırlanır. Kişiye özel öğünlerin belirlenmesi ve doğru gıda alımının sağlanması ile düzenli insülin salfılanır ve hormonlar dengelenir. Bunun sonucunda kişi, sağlıklı ve dengeli bir metabolizmaya sahip olur. Metabolik denge sağlandıktan sonra etkili kilo kontrolü devam eder!

SONUÇLAR

Kilo verme
Sadece bir beslenme değişikliğiyle, diyet yapmadan, zayıflamaya destek ürünler ve ilaçlar kullanmadan, sağlıklı  biçimde kilo verebilirsiniz.

Canlılık ve güçlülük
Beslenme şeklinin değişkliği genelde kişinin kendisini fiziksel ve psikolojik olarak daha iyi hissetmesini sağlar.  Kişinin kendini daha sağlıklı ve canlı hissetmesi , psikolojisinin, fiziksel gücünün ve konsantrasyonunun yükselmesine ve duygularının dengelenmesine yol açar. Beslenmenin düzenlenmesiyle birlikte, daha öncesinden hissedilen yorgunluk yerini enerji artışına ve canlılığa bırakır. Ayrıca destekleyici egzersizlerle metabolizma güçlendirilebilir.

Dengeli ve arzu edilen vücut ağırlığı
Birçok diyet küründen karşılaştığımız, hızlı kilo verdikten sonra yine aynı hızla kilo almamıza yol açan YO-YO etkisi bu sistemde görülmez. Kişi bi kere beslenme biçimini değiştirmiş, aynı zamanda bazı kurallara da dikkat etmişse, ulaştığı kiloyu korur.

Güzel Cilt
Zayıflama sürecinde, yüzde ve vücutta görülen kırışıkların ve sarkmaların bu program uygulanırken oluşmadığı gözlenmiştir. Ayrıca bu programda, kas ve dokuların değil, vücudun yağlı kısımlarının zayıflması söz konusudur. Bu yöntemle zayıfladığımızda cilt gergin ve güzel kalır.

"İlaçlar gıdanız değil, gıdanız ilacınız olsun." 

METABOLİC BALANCE LA KİLO DENGELEMESİ 4 AŞAMA
Kısa bir süreyi kapsayan hazırlık dönemi, beslenme konusunda doktorumuzla yapacağınız bir görüşmeyle  başlar. Laboratuar tahlilleriniz doğrultusunda, tamamen size özel bir beslenme programı hazırlanır. Bu program  doğrultusunda, vücudunuzu koruyacak olan kolay ve sorunsuz beslenme değişimi için gereken hazırlığı yapmış olursunuz. En az iki hafta devam edecek olan sıkı dönemde, vücudunuz bu yeni ve sağlıklı beslenme programına hazırlanmış olur. Bu doğrultuda, kilonuzda meydana gelen değişikliği fark edecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Üçüncü aşamada, ikinci aşamada izin verilmeyen besin çeşitlerini ve miktarlarını, kontrollü biçimde tüketmeye başlarsınız. Bu süreçte, sizin için en uygun olan beslenme biçimini bulacaksınız. Dengeli bir metabolizmaya kavuştuğunuzda, kendinizi daha iyi ve daha sağlıklı hissedeceksiniz.
Yeni kilonuzdan görünümünüzden memnun olduğunuzda koruma dönemine geçebilirsiniz. Artık, beslenme şeklinizi değiştirerek elde ettiğiniz başarı tüm hayatınıza yansıyacaktır. metabolic balance'ın genel kurallarını uygulayarak bile kilonuzu dengede tutabilirsiniz.


whatsapp