Canan ONARICI

Canan ONARICI (Muhasebeci)

İnsan kendini her haliyle güzel görüyor; çok kilolu değilim aslında, sadece balık etliyim, diyor. Aynaya baktığı zaman gözü alıştığı için, normal görüyor kendini.

Ben de onlardan biriydim. Çevremdekiler de beni hep öyle gördükleri için alışmışlardı.

Ailemle tatile giderken bir yerde mola verdik, orada bir bayan görmüş beni, ablamın yanına giderek, sizinle bir şey konuşabilir miyim, demiş. Benim için çok güzel ama çok kilolu bir kız olduğumu söyleyip; yazık, ben metabolic balance® programıyla tanıştım, tavsiye ederim, demiş. Ablam da bana söyledi, İstanbul’a dönünce araştırmaya başladım.

Tartıya çıktığımda gerçekle yüzleştim, bir anda aklım başıma geldi. Vakit kaybetmeden metabolic balance® programına başladım. Normalde her zaman yediğim yemekten daha fazla yediğim halde kilo vermeye başlayınca çok mutlu oldum. Azimle, sonuna kadar, istediğim kiloya gelene kadar da devam edeceğim. Şu anda beni görenler inanamıyorlar, resmen içimden bir insan çıktığını söylüyorlar.

Allah o kadından razı olsun, beni böyle bir programla tanıştırdığı için. Temsilcim Dr. Zekeriya GÜR’ün ve Nagehan ablamın da yardımlarını inkar edemem. Ne baş dönmesi oluyor ne de göz kararması. İnanın kilo verdikçe insanın azmi daha da artıyor.


whatsapp